O zespole

   Trzon zespół stanowi czwórka dynamicznych osób z ogromnym stażem zdobytym na scenach bankietowych, koncertowych. Dzięki naszemu zapałowi i umiejętnościom w prowadzeniu imprez wypracowaliśmy sobie w ciągu tych lat miano jednego z najlepszych zespołów grających muzykę rozrywkową. Tym, co przede wszystkim wyróżnia nas spośród setek innych zespołów jest to, że występując na scenie świetnie się bawimy, a energia, którą w ten sposób przekazujemy publice sprawia, że zwykły występ zamienia się w niezapomniane „show”.

Już teraz nasze występy cieszą się dużą popularnością. Na weselach zapewniamy pełną oprawę muzyczną oraz artystyczną imprezy (konkursy, oczepiny itp.) Jesteśmy zespołem muzycznym obsługującym wszelkie imprezy rozrywkowe. Mamy na swoim koncie setki zagranych i udanych imprez muzycznych.

Imprezy muzyczne które obsługujemy;

  • studniówki
  • bale
  • wesela
  • festyny
  • dancingi
  • bale sylwestrowe
  • eventy
  • koncerty plenerowe (festyny)
  • koncerty klubowe

Są tacy, co uważają, że dobry muzyk to i na grzebieniu pięknie zagra itp…  Zapewne jest w tym trochę prawdy, jednak my pozostawiamy rozważania filozofom, sami zaś od lat inwestujemy możliwie duże środki finansowe w najlepsze instrumenty i technikę. Zawsze stawialiśmy na profesjonalizm. Uważamy za równie ważne, umiejętności, doświadczenie i pasję, nie zapominając ani na chwilę o “rzeczach”, które pozwalają nam na występy w możliwie najlepszych warunkach technicznych i dające publiczności możliwie najlepsze wrażenia. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie wiodących firm oraz własny transport, którym dojedziemy nawet w najdalsze zakątki kraju.

Dbamy o doskonałe brzmienie wykonywanych przez nas utworów, bo granie coverów to też sztuka!

Naszym atutem jest szeroki i dobrze dobrany repertuar.. Cały czas trzymamy rękę na pulsie rynku muzycznego i staramy się być bieżąco ze wszystkimi nowościami. Nasz repertuar zawiera ponad 600 utworów, dzięki czemu jesteśmy przygotowani na każde życzenie.

Jesteśmy w stanie pomóc w zorganizowaniu, nagłośnieniu i oświetleniu każdej imprezy!

Zespół EDENS

Skład zespołu

Wojtek

Wojtek

vocal, intr. klawiszowe, akordeon, miksery, wodzirej, sprawy organizacyjne

502 428 875

Andrzej

Andrzej

vocal, instr. dęte

600 858 429

Sebastian

Sebastian

vocal, instr. klawiszowe, instr. perkusyjne

507 388 558

Natalia

Natalia

vocal, tamburino

698 807 227

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress